2014 -2015 Genç Odası Perde Modelleri

Ah şu gençler. Ne çok şeye itiraz ediyorlar değil mi? Özellikle eve alınan her bir eşyaya olumsuz yorum yapmaya hazır gibiler. Birde söz konusu kendi odalarıysa şayet işte o zaman Aileler arasında savaş başlıyor.

Kendi odalarında daha çok vakit geçirmeyi seviyorlar çünkü. Ve odalarının da kendi hayal dünyalarını yansıtmasını istemeleri gayet doğal. Sizlerde onlar için odalarını kusursuz ve kendi iç dünyalarına göre dekore edebilirsiniz. Bu durumda ilk adım olarak perdelerden başlamak gerekir elbette. Çünkü gözle görülebilir en net alanı perdeler kaplar. 2014 ve 2015 yılında bir çok markanın yapmış olduğu birbirinden farklı perde tasarımları, gençlerin oldukça ilgisini çekiyor. Genç odalarını süsleyecek olan bu modelleri inceleyerek fikir alabilirsiniz.

Örneğin mavi renkte ve desende tasarlanmış bir perdeyi, aynı renklerde daha açık olmak kaydıyla tül ve güneşlik le kombine edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yatak örtüsü ve oda halısı da aynı kombinasyonun bir parçası olduğunda, ortaya mükemmel ve bir o kadarda şık bir manzara çıkacaktır. Yalnızca renklerin kombinasyonuyla bitmiyor elbetteki, Genç bir hanımefendi için çiçek yada sevdiği bir çizgi film kahramanı desenleri taşıyan perde modeli daha cazip olacaktır. Bunun yanı sıra genç beyefendiler içinde tuttuğu takımın rengi yada, yine sevdiği bir modelin tasarımı kendi odalarında bambaşka bir dünya yaratacaktır. Eminim sizlerde bundan memnun olacaksınız. Söylenecek çok fazla fikir  olmasına rağmen daha fazla uzatmadan gençler için araştırdığımız perde modelleriyle sizi baş başa bırakıyorum.

İlk yorumu siz yapın