2015 Ankastre Yatak Odaları

Ankastre denilince akla her ne kadar mutfak ve beyaz eşya ürünleri gelse de, tasarımcıların hayatı kolaylaştırmak adına hız kesmeyen tasarımları ile yola devam ediyorlar. 2015 Ankastre yatak odaları bunlardan en kullanışlı ve en pratik olan mobilya tarzından bir tanesi. Genellikle dar yatak odalarında kullanılan ankastre yatak odaları, duvara monte edilen, aynı zamanda adına gömme dolap denilen, alandan yer kazandıran mobilyalardır.

Dahada özelleştirmek adına, çizilmez kaplamalı, aynalı yada ahşap modellerde dolapların duvarla bitişik nizami olarak, monte edilmesi ve duvar kısmını dolduran ankastre dolapların içi kısmında kalan yere, yatak yerleştirilerek dekorasyonun tamamlanmasıdır.

Komodin kullanılmayan gömme komodinler arasında bırakılan boşluklara abajur tarzı aydınlatmalar koyarak, bu dekorasyon yine yer kaplamadan en güzel şekilde dekore edilebilir. Sizlerde dar yatak odalarınızda yerden kazanmak ve modern bir dekorasyon biçimi elde etmek adına, 2015 ankastre yatak odaları görsellerinden fikirler edinebilirsiniz. Ankastre yatak odalarını mobilya mağazalarında istediğiniz ebatlarda bulabilir, yada özel olarak kendi belirlediğiniz tarzda mobilya atölyelerinde yaptırabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın