2015 ikea kumaş kanepeler !

Renk renk, desen desen birbirinden şık kumaş kanepeler ile oturma odalarınızı canlandırın. İkea fonksiyonel ev tasarımın da hayatı güzelleştiren renk ve desenleri pratik kullanımla birleştiriyor. Mobilyalarda fonksiyonel özelliklerde kullanım kolaylığı sağlayan ikea mobilya, Kanepe grubunda kolay yıkanabilir kumaşlarla kaplanmış kanepe modellerini sizler için üretiyor.

kumaş kanepelerKolay sökülebilir ve yıkanabilir minder kılıfları sayesinde, silmekle uğraşmadan kolaylıkla yıkayarak hijyeni ve temizliği rahatça sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kumaşların silinebilir ve leke tutmaz özelliğe sahip olması, kanepeleri uzun yıllar canlı renkleri solmadan kullanabilmenizi sağlayacaktır. Koyu ve açık tonlarda bir çok renk seçeneği mevcut olan kanepelerin köşe takımı şeklinde olan modellerini, sizler için özellikle paylaşıyorum.

ikea-l-koltuk-kanepe-modelleri-renkli (2)Bir çok modelde kanepenin ev dekorasyonunuza uygun olacak şekilde seçebileceğiniz renk kartelaları mevcuttur. Dilediğiniz kumaş kanepeyi karteladan seçtiğiniz renkte satın alabilirsiniz. Bu seçenek sayesinde dilediğiniz model, dilediğiniz renkte dekorasyonunuzu tamamlamış olacaktır.

ikea-l-koltuk-kanepe-modelleri-renkli (3)Desenli modellerin yanı sıra, sade ve mat renkler içeren modelleri özellikle paylaşmak istedim. Zira bu renkler şık ve modern olduğu kadar, salonlarınızda da asil bir duruş sergileyeceklerdir.

Kumaş kanepeler fotoğraf galerimiz

İlk yorumu siz yapın