2015 Seperatör Modelleri

Geniş yada dar odaları birbirinden ayırmak için kullanılan, dekoratif seperatör bölmeler, 2015!in harika tasarımlarıyla mağazalarda yerini aldı.Yaşam alanlarınızın dar yada geniş olması farketmeksizin, her köşede rahatlıkla kullanabileceğiniz bir dekorasyon modelidir.

Yepyeni tasarımlarıyla ve birbirinden renkli modellerle, size en uygun seperatör’ü seçebilir ve dekorunuzu uygulayabilirsiniz. Ev yada işyerlerinde kullanılabilir en şeffaf bölme olup, yaşam alanlarınıza ayrıcalıklı bir şıklık katacaktır. Ahşap, metal, cam, krom ve daha bir çok çeşitli malzemeden yapılan seperoterler, 2015 tasarımlarıyla göz büyülüyor. Siler için araştırdığım bir kaç görselle, sizlere çok yeni fikirler vereceğim. Öncelikle evinizin oturma odalarından başlanabilir. Açık mutfaklı bir oturma odanız varsa şayet, genelde mutfağı salondan masa ile ayırırsınız.


Fakat bu alışılmış dekorasyon yerine, çok daha şık bir görünüm sağlayacak olan odanız ve mutfağınız ile uyumlu bir modelde, seperatör ile bölme yapabilirsiniz. Seperatör Modelleri  Bunun yanı sıra iş yerlerinizde yine aynı dekorasyon tekniğini kullanabilir, iş yerinize en uygun renk ve modelde bir bölme seçip dekore edebilirsiniz.  Düz bir duvar yerine tamamen sizin renk ve model zevkinize, uygun bir seperatör ile evinizin bölmelerini ayırmak, yaşam alanlarınıza çok daha şık ve trend bir görünüm sağlayacaktır. Yazlık evlerde çoğunlukla kullanılan bu dekorasyon biçimi, aynı zamanda şeffaf bir görünüme sahip olduğu için, mekanda biraz daha geniş bir açı sağlıyor.
en-guzel-seperatorler
Dilerseniz zemine monte edilebilir, katlanabilir, yada duvardan zemine sarkıtılabilir seçenekleriyle, sizlerde yaşam alanlarınıza en uygun olanını seçebilir ve bu muhteşem dekorasyonu uygulayabilirsiniz. Benim fikrimi soracak olursanız, zemine monte edilebilir yada ayaklı, katlanıp kaldırılabilir Seperatör Modelleri, tercih etmenizi tavsiye ederim. Aynı model ve desenden sıkıldığınızda, kaldırıp tıpkı bir perde gibi yenisi ile değiştirebilirsiniz.Neden olmasın.
farklı oda-separatörleri
Nerede bulabilirim ?
Koçtaş seperatör , bauhaus seperatör gibi yapı marketlerinde bulmanız mümkündür. Koçtaş ve bauhaus ta özel ölçüler de kesim yaptırtabiliyorsunuz.

3 Comments

 • Cevapla Nisan 5, 2015

  Funda

  Bende mutfakla salonu ayırmak için seperatör kullanmak istiyorum. Nerelere bakma mı önerirsiniz ?

  • Cevapla Nisan 6, 2015

   Murat

   Funda hanım, Kozyatağı carrefour da baumax’a bakabilirsiniz dilediğiniz ölçülerde farklı renk ve seçeneklere sahip ürünü kesip veriyorlar.

 • Cevapla Ekim 18, 2015

  Özge bilgin

  Ben seperatörü açık mutfak ile salonu ayırmak için aldım malzeme plastikti sonradan pişman oldum ahşap olsa daha güzel durur diye düşünüyorum.

Leave a Reply