2015 yatak olan koltuk modelleri

Bu yıl da her yıl gibi yatak olan koltuklar çok fazla rövanşta olmakta. Ve hemen her bayanın evin de sıklık ile tercih etmiş oldukları modeller arasında da yer almakta. Bu bakımdan da bizler de sizlere farklı yatak olan koltuklar konusun da birkaç öneride bulunacağız. Bu yıl farklı bir tasarım olan kanepelerin köşem takımlarının uzun olan yerlerinde ki minderleri kaldırarak kendinize yatak alanı da sunabilme şansına sahipsiniz. Ya da bazı kanepeler var ki kullanım açısından mükemmel bir şansı da sizlerin ayağına getiriyor. Oda şu oluyor ki koltuğunuzun üst kısmın da bulunan bölmeyi alta doğru çekerek iki kişilik yatak haline de getirebiliyorsunuz. Bu yaz yine farklı çeşitte ki mobilyalar ile sizde harika evlere sahip olacaksınız.

 koltuk modelleri
Yatak olan kanepelerin bir diğer kayda değer özelliği ise fonksiyonel kolay kullanım sunmasıdır. Cazip fiyat avantajları ve cıvıl cıvıl renkleri ile sizleri mağazalara çekeceklerinden eminim.
yatak-olan-koltuk-broom-turkuaz_2
Böyle bir koltukta sürükleyici film izlemekten daha zevkli ne olabilir ki.2016-mula-gri-uzan-koltuk_7

2 Comments

 • Cevapla Eylül 4, 2015

  ELİF AYDIN

  yatak olan koltuk modellerininn fiyatı nedir acaba

  • Cevapla Eylül 4, 2015

   Murat

   Elif hnm Merhaba, koltukları üreten firma Lazoni mobilyanın alt markası olan Nuevdir. Ortalama olarak fiyatları 1.500 ile 2.000 TL arasında modellere göre değişiyor. Dilerseniz nuev web sitesinden bakabilirsiniz lazzoni mağazalarında da bulmanız mümkün.

Leave a Reply