2016 perde modelleri

2016 Perde modelleri koleksiyonundan, bir kaç göz alıcı modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Yeni ne var diye sayfa karıştıranlar dansanız şayet, ev dekorasyonu fikirleri için doğru adrestesiniz. Evin özellikli eşyalarından en göz alıcı olanları elbetteki perdelerdir. Perdelerin model ve renklerindeki ihtişam, o yaşam alanında ne kadar zevkli ve asil insanların yada, neşeli yada, çılgın olduğunu yani bir nevi ev sahibinin karakterini yansıtıyor diyebiliriz. Birbirinden şık yüzlerce perde modeli olmasına rağmen, 2016 yılı için perde tasarımcıları şimdiden hazırlıklara başlamış durumda. Bu tasarımlardan en nadide olan bir kaç özel parçayı, görmenizde fayda var diye düşünüyorum.

2016-2017-oturma-odasi-perdeleri

Görsellerde ki sade fakat renkleri ve dikim modelleri ile göz büyüleyen, perde modellerinden çok güzel fikirler edinebilir yada, birebir aynı modeli yaptırabilirsiniz. 2016 yılında aşırı gösterişli perde aksesuarları kullanılmıyor. Yerine kadife ve satenin aynı modelde ışıltılı fakat, bir o kadarda sade ve asil olarak kullanıldığı kombinasyonlar hakim. Renk ve modelleri sizlerde kendi tarzınıza uygun olarak seçebilir, yada hazır modellerden tarzınıza en uygun olanını evlerinize uygun ölçülerde diktirebilirsiniz.

kırmızı renk kanatlı perde modelleri 2016 tasarımlar

kırmızı renk kanatlı perde modelleri 2016 tasarımlar

2016 yılının en iyi perde seçeneklerini fotoğraf galerisi olarak sizlere sunuyoruz. Fotoğrafları tek tek gezerek evinizin salon ve oturma odalarına fikir alabilirsiniz.

1 Comment

  • Cevapla Aralık 12, 2015

    Sevgi

    Daha 2015 i bitirmeden 2016 modelleri çıkmış vaybe ben halen 2011 modeli kullanıyorum evim de :)

Leave a Reply