Ahşap Yemek Odası Dekoru Fikirler

ahsap-yemek-odasi-dekorasyon-modelleriAhşabın mükemmel zerafeti ile yemek odalarınızı eşsiz bir şekilde dekore etmeye ne dersiniz? Ahşap yemek odası dekoru için, enfes fikirlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Doğanın en güzel renkleri olan kahve tonundan başlayabiliriz.choice

Kahve tonlarının ağırlıkta ve koyu renkte olduğu bir masa seçimi ile, devamında biraz daha açık tonlarda ahşap sandalyeler ile kombine edebilirsiniz. Yemek odası için tam bir ekip gerekiyor. Vitrin ve şifonyerler,  masanın tonları ile aynı olmalı diye düşünüyorum. Zira takım halinde birbirini tamamlayan tonlar, göze oldukça şık ve asil gelecektir. Aydınlatmalarda aynı şekilde ahşap kaplamalı Lambaderler yada tavandan masa üzerine sarkan ahşap kaplamalı aydınlatmalarda tercih edilebilir.

6-kisilik-ahsap-yemek-odasi-yemek-takimi-modelleri-ve-cesitleriDevamında yerlere kadar uzanan bal renginde perdeler ile, masa üzerini kapatmayacak şekilde yine bal renginde bir ranıl örtü ile devam edebiliriz. Aksesuar seçimi de oldukça önemlidir. Masa üzeri kase çiçekleri yada ufak saksı çiçekleri kullanılabilir. Zemin tamamen kapanmayacak şekilde açık kahve tonlarında bir bambu kilim çok hoş duracaktır. Ve devamında aksesuar olarak, ahşap objeler ile farklılıklar yaratabilirsiniz. Doğanın güzelliklerinden ve verdiği enerjiden faydalanmalısınız.

ahsap-yemek-odasi-masa-ve-sandalyeleri

İlk yorumu siz yapın