Akrilik Mutfak Tezgahı Modelleri

Akrilik, yüksek ısıya karşı dayanıklı bir maddedir. Akriliğin bu özelliği, akrilik maddeden üretilen eşyalar uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan kalabilirler. Akrilik mutfak tezgahı modelleri, birbirinden şık renk ve desenli seçenekleri ile sizlere uzun yıllar dayanıklılık sağlayacaktır. Granit ve mermer gibi malzemeden üretilen tezgahlarda yüksek ısıdan dolayı meydana gelen yanma ve kararma gibi olumsuz etkenler, akrilik malzemeden üretilen tezgahlarda yaşanmaz.

akrilik-mutfak-tezgahi-modelleri-2015-2016 (2)

Uzun yıllar dayanıklı ve modern bir tasarıma sahip olan akrilik tezgahlar, aynı zamanda sağlık açısından da tamamen zararsızdır. Tasarımcıların ürettiği en yeni renkli ve simli modelleri, göz alıcı parlaklığıyla sizlerde mutfaklarınız da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekorasyonda şıklık kadar sağlamlığında önemi büyüktür. Harcanan bütçe her yıl kendini tekrar etmediğinden, uzun yıllar modası ve sağlamlığı bozulmayacak ürünler tercih etmekte fayda var. Sizlerde mutfaklarınızı tarzınıza en uygun akrilik tezgah modelleri ile yenilemeye başlayabilirsiniz.

1 Comment

  • Cevapla Eylül 2, 2015

    sezen gündoğdu

    geçen sene yaptırdığım fransız mutfağım var bunun tezgahını akrilik olarak değiştirmek istiyorum fakat lavabo kısmı vs sorun çıkartır mı birde hangi modeller uyum sağlıyor hepsi oluyor mu ?

Leave a Reply