Antika fincan modelleri

Rengarenk birbirinden şık çiçek desenlerinde antika fincan modelleri ile, eski tarzı günümüze taşıyoruz. Belkide bir çoğunuzun mutfak rafında, yahut salon vitrinin bir köşesinde anneanneden kalma bir antika fincan vardır.  Belkide sararıp tozlanmıştır. Olsun yada olmasın bu rengarenk antika fincanlar ile nasıl modern  görünümlü bir dekorasyon biçimi oluşturulabilir, sizlerle paylaşmak istedim.

antika-fincan-cesitleri

Mutfaklarda raf şeklinde küçük bölmeleriniz muhakkak ki vardır. Şayet yoksa da bir mobilyacıda istediğiniz ölçülerde yaptırabilir,  yada ikea ve koçtaş gibi hazır demonte mobilya satan yerlerden de temin edebilirsiniz. Rafların beyaz yada pudra renginde olması, renkli fincanların görünümü açısından çok hoş bir manzara oluşturacaktır. Mevcutsa fincanlarınızı raf bölmelere karışık renklerde dizmeye başlayın, Fincanlar takım halinde de olabilir. Eğer fincanınız yoksa antika eşyalar satan mağazalardan kolaylıkla bulabilirsiniz.

antika-fincanlar

Renkli antika fincanlarınızı dizme işlemini bitirdikten sonra, ne kadarda hoş ve minimalist bir dekorasyon biçimi elde ettiğinize bir bakın. Doğrusu modası asla geçmeyecek olan dekorasyonlar dan bir tanesidir diyebilirim.

antika-fincan-modelleri

Bunun yanı sıra, raf kullanmak istemeyenler içinde hasır sepetler içerisinde rengarenk antika fincanları dizerek, hoş bir masa üstü dekorasyonu da yapabilirsiniz. Hatta bu fincan sepetlerini yemek odasında ve çay sehpasında da, dekoratif aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

antika-fincan-ve-sepeti

İlk yorumu siz yapın