Asma Tavan Modelleri

Evlerinizin dekorasyonu, mobilyalarınız, hatta duvar boyalarınız kadar önem taşıyan birde tavanlarınız var. Neden salon, yatak odası, mutfak, yada banyolarınızın tavanları daha şık ve modern görünmesin ki?

Tavanlarda kullanılan asma tavan dekorasyonu, oldukça sık kullanılan bir dekor olup evinizin de temel ihtiyaçlarından birisidir aslında. Şıngırtılı büyük aydınlatmaların yanı sıra, asma tavana uygulanmış hafif aydınlatmalar yada spot ışıklar, çok daha sade ve şık bir görünüm sağlayacaktır. Evinizin hemen her odasının tavanında, rahatlıkla uygulayabileceğiniz son derece modern bir dekorasyondur. Dilerseniz renkli spot ışıklarla, dilerseniz de tavandan zemine doğru uzanan hafif aydınlatmalar ile dekore edebilirsiniz. Burayı tıklayarak 2015 asma tavan modellerini de gezebilirsiniz.

Asma tavan dekorasyonu, son zamanlarda artık inşaat firmalarınında çokça tercih ettiği bir dekorasyon haline geldi. Hemen hemen her yapıda asma tavan modeline rastlayabilirsiniz. Sizlerde bu dekorasyonu evlerinizde kullanabilir, yaşam alanlarınıza baştan aşağı modern bir şıklık katabilirsiniz

İlk yorumu siz yapın