Banyolarda Çift Lavabo Kullanımı ve Modelleri

Geniş evlerde, villalarda, çiftlik evi yada yazlık gibi yaşam alanlarında, genelde banyolarda çift lavabo kullanılır. Son zamanlarda çok büyük evlerin yanı sıra, çift lavabolar orta büyüklükte fakat kalabalık ailelerinde tercihi olmaya başladı. Sizler için banyolarda çift lavabo kullanımı ve modellerini araştırdık. Bu modellerin en güzel görsellerini sizlerle paylaşıyorum. Sizlerde geniş bir eve sahipseniz, sık sık konuklarınız oluyorsa, elbetteki çift lavabo ihtiyacı olacaktır.

Bununla birlikte ikiz çocukları yada kalabalık çocuklu aileler içinde, hayatı kolaylaştıran ve şık tasarımıyla çok kullanışlı bir model olan çift lavaboları banyolarınızda tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz her model ve malzemede çift lavabo modeli bulmanız mevcut. Yada dilerseniz kendi tasarımınızı, özel olarakta yaptırabilirsiniz.

1 Comment

  • Cevapla Kasım 23, 2015

    Özkan

    Fotoğrafını gördüğüm lavaboya çok beyendin dim aynısını yaptırmak istiyorum ama nereden bulacağım bilmiyorum bana yardımcı olur mu sunuz siyah lavabo lu cam tezgah üstünde duran çalan altında taş duran lavaboya nerden alabilirim yada ne marka nerden alırım yardimci olurmusunuz tskler

Leave a Reply