Bebek Alt Değiştirme Üniteleri

Bir bebek sahibi olmak dünyanın en güzel duygusudur. Fakat bakımı da oldukça zordur. Özellikle minik yaramazların altlarını değiştirirken çok zorlanan anneler için, tasarımcılar bebek alt değiştirme üniteli tasarlamışlardır. Pratik ve tüm alt değiştirme ekipmanlarını barındırabilecek şekilde tasarlanmış olan bu ünitelerin, bir çok modelini bulmanız mümkün. Örneğin katlanabilir alt değiştirme üniteleri oldukça pratiktir. İşiniz bittiğinde katlayıp kaldırabilirsiniz. Daha zahmetsiz bir ünite istiyorsanız şayet, duvara monte edilebilir, raflı alt değiştirme üniteleri de oldukça sağlam ve tercih edilebilir.

Devamında mobilyanıza uygun olarak şifonyerli ünitelerde oldukça şirin ve kullanışlı. Sizler için en güzel ve en pratik bebek alt değiştirme üniteleri’nin görsellerini paylaşıyorum. Bebek odanız varsa şayet, duvara monte edilebilir yada, şifonyer şeklindeki üniteleri kullanmanız daha uygun olacaktır. Şayet bebek odası yoksa, katlanabilir üniteler yada, tekerlekli taşınabilir üniteler kullanabilirsiniz.

2 Comments

 • Cevapla Nisan 24, 2015

  Tarana

  Merhaba,

  Biz Azerbaycandaki projemize 14 eded bebe alt/bez degisme istasyonu arayiriq. Boyle malzeme varsa bize malzeme haqqinda, fiyati, olculeri, nakliyyati hakkinda yazin.

  Sizin Azerb-da her hanki bir sirketinizde boye malzemeyi almaq sansimiz var mi?

  Derhal cavabiniz icin onceden minnetdariz.

  Saygilarla,
  Tarana

  • Cevapla Haziran 23, 2015

   Murat

   Merhaba Tarana, biz moddadekor olarak ürün görsellerini ziyaretçilerimize fikir olması açısından paylaşıyoruz. Ürünler alakalı satış ve tedariğimiz bulunmuyor ilginize teşekkürler.

Leave a Reply