Çarpıcı Bahçe Yolu için 15 yeni Fikirler

Villaların , müstakil evlerin , bahçe dubleksi gibi yaz ve kış bahçeleri olan yaşam alanlarında, bahçe düzenlemelerinde kullanılan merdivenlerin oluşturduğu güzelliği sizlerde yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Büyük kaya parçalarının ve çakıl taşlarının merdiven yapmada ne kadar da kolay ve hızlı bir teknik olduğunu görsellerimiz de sizler için paylaşıyorum.

bahce-yollari-farkli-modeller-fikirler (8)

Geniş yada dar olması farketmeksizin bahçelerinizde küçük yürüyüş yolları, merdivenler, taşlı minik adım patikaları oluşturabilirsiniz. Tüm bu görsel çalışma için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duymaksızın, bir kaç teknik bilgi ve bir kaç model görseli size yeteri kadar yardımcı olacaktır. Haydi kolları sıvayalım bahçeleri güzelleştirme zamanı.

bahce-yollari-farkli-modeller-fikirler (1)

Bir marangoz atölyesinden eşit uzunluklarda ahşap kalas parçaları kestirebilir ve yapacağınız merdiven için basamak oluşturabilirsiniz. Daha sonra bu basamaklar üzerine çakıl taşları yada, doğal karışık renklerde taşlar dökebilirsiniz. Daha kolay bir yöntem olan uzun ve kalın taş parçaları ile de basamak oluşturabilirsiniz.

bahce-yollari-farkli-modeller-fikirler (13)

Bahçenizde kullanacağınız patika yolunuz için, yine ahşap kalaslar ile bir model çizebilir ve çizdiğiniz modelin içini dilediğiniz şekilde model vererek ufak çakıl taşı yada karışık taşlar ile doldurabilirsiniz. Hatta yürüyüş yolunuzun etrafına yol boyunca renkli çiçekler dikerek çok daha cıvıl cıvıl bir bahçe yolu oluşturabilirsiniz.

bahce-yollari-farkli-modeller-fikirler (3)

Bahçe Yolu fotoğraf galerimiz

Sizlere daha aydınlatıcı fikirler vermek adına Bahçe yolu fotoğraf galerimizi paylaşmak istedim. Sizlerde bahçe yolu yaparken aynı zamanda bir çok etkinliği de dahil edebilirsiniz. Örneğin ufak bir bahçe şelalesi, kuş havuzu, taşlı ırmak gibi birçok detayı kullanabilirsiniz. Bu şekilde oldukça şık ve modern bir bahçeniz olacaktır. Şimdiden kolay gelsin.

İlk yorumu siz yapın