Çekmeceli Karyola Modelleri 2015

Ev dekorasyonunda ince ayrıntılar önemlidir. Örneğin dolaplar, çekmeceler, ardiyeler gibi fazla kalabalığı derleyip toplayacak bölmelere çoğunlukla ihtiyaç duyarız. Çekmeceli karyola modelleri 2015 koleksiyonu ile yatak odası, misafir odası ve genç odalarında kullanacağınız karyolalar, aynı zamanda sizlere bir de sandık görevi görecek. Baza karyolaların yanı sıra, çekmeceli karyolalar çok daha düzenli bir toplama işlemi görüyor. Çekmeceli bölmeler ile her eşyayı ayrı bir çekmeceye yerleştirebilir ve ararken, dağıtmadan kolaylıkla bulabilirsiniz.

cekmecel-karyola-modelleri (11)

Pratik ve fonksiyonel ev eşyaları yaşamınızı kolaylaştırdığı, gibi modern tasarımları ile de evlerinizin şıklığına şıklık katıyor. Eskiden yatak odası mobilyası takım halinde alınırdı. Fakat şimdi her bir parçanın farklı model ve tasarımda alınması, yalnızca aynı renk uyumuna dikkat edilerek kombine edilmesi ortaya çok daha hoş bir manzara çıkarıyor.

çift kişilik çekmeceli karyola çeşitleri oldukça bol bu nedenle çekmece sayısı ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa ona göre seçim yapabilirsiniz.

cekmecel-karyola-modelleri (5)

Tek kişilik çekmeceli karyolalar için bir örnek koyuyorum beyaz renk ağırlıklı olarak tasarlanan bu modelin bir de arka tarafında dolapları bulunuyor. Henüz konsept olarak tasarlanmış olsa da mobilyacınıza bu örneği gösterek benzerini yaptırmanız mümkündür.

cekmecel-karyola-modelleri-tek-kisilik-2015

Çekmeceli karyola fotoğraf galerimiz

Hepsiburada sitesinden satın alabileceğiniz Fuga tek kişilik çekmeceli karyola modeli hakkında bilgi ve görseller aşağıda. Boy: 206 cm Genişlik: 96 cm Yükseklik: 96 cm Ürün fiyatı 400Lira  karyoladaki başlık buna dahil .

hepsiburada-fuga-cekmeceli karyola modelleri

Ürün Rengi : Mat Beyaz Çevreye ve sağlığa zarar vermeyen E1 standartlarında 18 mm malzeme kalınlığı .Beyaz suntalam ile üretilmiştir  Ürün Demonte olup tüm eklentileri kutu içerisindedir demonte sayesinde sizler kolaylıkla kurulumunu yapabilirsiniz. Fiyatına göre tercih edilebilir bir üründür 2 yıl garantisi var.

2 Comments

  • Cevapla Ekim 18, 2015

    Özge bilgin

    İşte bu ya , çekmeceli karyolalar çok işe yarayacak. En azından gündelik sürekli kullanılan giyim eşyalarını buraya koyabiliriz. MEsela ben çoraplarımı vs

  • Cevapla Aralık 8, 2015

    Sevgi

    Çekmeceli karyola modelleri çok güzel ürünlerin fiyatları hakkında bilgi göremedim nerelerden satın alabiliriz. Çekmeceli karyola 2016 modelleri mi bunlar ? İstanbul Avrupa yakasında hangi mağazalar da var.

Leave a Reply