Çocuk Odaları İçin Oyuncaklı Ayna Tasarımı

Dünyalar tatlısı bir tanecik çocuklarınızın hayal dünyasını göz önünde bulundurarak, odalarını dekore ediyor, yada oyuncak seçimini bu şekilde yapıyorsunuz. Çocuk odalarında sevimli dekorasyonlar kullanmayı seven ailelerin, el emeği kendi yapımı olacak bir çok aksesuar fikrini sizlerle paylaşmak isterim. Çocuk odaları için oyuncaklı ayna tasarımı yapmaya ne dersiniz? Çocuklarınızın buna bayılacağından eminim. Öncelikle evde fazladan bir boy aynası yada duvar aynası varsa işiniz daha kolay. Şayet yoksada nalbur yada dekorasyon mağazalarından istediğiniz ebatlarda temin edebilirsiniz.

İkinci aşama olarak yapıştırıcı, tutkal gibi bir malzemeye ihtiyacınız olacak. Ve işin son aşaması için çocuklarınızın oynamadığı, yada en az oynadığı oyuncaklardan bir kaçına el koyabilirsiniz. Tasarıma başlamak için hazırsınız. Aynanın yuvarlak yada kare farketmeksizin kenarlarına gelecek şekilde, görselde paylaştığım gibi oyuncakları yapıştırarak başlayabilirsiniz.

Eğer bir erkek çocuğunuz varsa, çoğunluk arabalar, küçük toplar yada kopmuş araba lastikleri, robotlar gibi oyuncakları kullanabilirsiniz. Şayet kız çocuğunuz varsa, elbetteki bebekler, pembe kurdeleler, boncuk gibi süsler ile dekore etmeniz yeterli olacaktır. İşiniz bittiğinde ortaya çıkan bu çok sevimli ve eğlenceli aynalar ile çocuk odalarınızı siz dekore ederken, çocuklarınızda sevinçten havalara uçacaktır. Yada ben bu oyuncakla oynuyordum neden buraya yapıştırdınız diye aksi bir tepkide alabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.

İlk yorumu siz yapın