En iyi Banyo Tasarım Fikirleri 10 Örnek !

Yaşam alanlarınızda farklı tasarımlara yer açın. Özellikle bedenin ve ruhun arındığı banyolarınız da sıra dışı tasarımlar ile şıklığın ve rahatlamanın ötesine geçebilirsiniz. Adeta bir tabloyu andıran banyo tasarımları, olağan dışı armatür ve küvetler ile sizlerde çok şık banyo dekorasyonları oluşturabilirsiniz.

en-iyi-banyo-tasarim-fikirleri

Şeffaflığı karakter olarak benimseyen çoğu kişi, bu özelliğini yaşam alanlarına da yansıtıyor. Örneğin banyolarda kullanılan küvet ve lavabo gibi objelerin, şeffaf olması oldukça yalın bir şıklık sergiliyor.

en-iyi-banyo-tasarim-fikirleri-10

Farklılık gelişen tasarım dünyasının her alanında oldukça farklı boyutlarda karşınıza çıkabilir. Örneğin görselde görüldüğü gibi, doğal çim şeklinde tasarlanmış banyo paspası, ne kadarda etkileyici ve zarif sizce de öyle değilmi?  Zira pamuktan dokunmuş bir halı yada plastik dokulu bir banyo paspasına ayak basmaktansa, böyle bir doğal görüntüyü  tercih edeceğinizden eminim.

en-iyi-banyo-ayak-paspas-yesil-renk-cok-guzel-canli

Aslında saymakla bitmeyecek kadar banyo tasarımı mevcut. Bunlardan yalnızca en nadide ve en kullanılabilir olanlarını paylaşmak istedim. Sizlerde paylaştıklarımla sınırlı kalmadan, kendi tasarımınızı görsellerdeki örneklerden de esinlenerek oluşturabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın