En Şık Dresuar Modelleri

Dilimize fransızca dan gelen bir kelime olan dresuar’ın anlamı, aslında düz ayaklı sehpa dır.  Yatak odalarında, genç odalarında hatta koridor ve salonlarınızda dahi kullanabileceğiniz bir sehpa modelidir.

Birbirinden şık model ve renklerde çoğunlukla salon ve yatak odalarında tercih ediliyor. Şifonyer yerine daha sade ve şık bir görünüme sahip olan dresuar lar  bayanların yatak odalarını süslüyor. Beyaz oymalı modelleri yatak odalarında çekmeceli komodinlere nazaran çok modern ve estetik duruyor. Bunun yanı sıra ahşap renklerde dresuarlar koridor yada kapı girişlerinde, telefon sehpası olarakta kullanılabiliyor.

Sizlerde dilerseniz evinizin ihtiyacı olan her köşede kullanabilirsiniz. Örneğin beyaz bir yatak odasında aynalı şifonyerin yerine beyaz oymalı desenlerde bir dresuar ve hemen üzerine yerleştirilmiş oval bir ayna çok modern ve şık olacaktır. Kapı girişlerinde yada koridorlarda yine hoş bir aynayla dekore edilebilir, üzerine anahtarlık kasesi yada telefon yerleştirilebilir. Daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz sizler için araştırdığım görselleri buyurun inceleyelim.

İlk yorumu siz yapın