Fonksiyonel Ahşap Çalışma Masası

Tasarımcıların engel tanımayan fikirleri hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Fonksiyonel ahşap çalışma masası modellerinin en kullanışlı olan modelini sizlere tanıtmak istiyorum. Mükemmel bir çalışma ortamı yaratmadan önce, mükemmel bir çalışma masası yaptırmanızı tavsiye ederim.

Artifox-ahsap-calisma-masalari

Masa üzerinde kullanacağınız alanın fonksiyonel olması, size düzenli bir çalışma alanı sağlayacaktır. Örneğin telefon yada tablet pc kullanacaksanız, bu ekipmanlar için özel olarak yapılmış masa köşesinde bölmeler kullanılabilir. Hem cihazları rahatça kullanabilir hemde şarj ederken fazladan yer kaplayan kabloları, masanın üzerinden alt kısmına açılan özel bir delik ile geçirilebilir, düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Artifox-ahsap-calisma-masalari-1

Masayı prize en yakın köşeye koymaksızın, masa altında tasarlanan özel bir bölmeye çoklu priz ekipmanı monte ederek, aynı anda bir çok elektrik ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Böylelikle masayı prize yakın bir köşeye taşımadan, masa içerisinden monteli uzatma kablosu ile istediğiniz köşede masanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Artifox-ahsap-calisma-masalari-6

Yine buna benzer şekilde çok amaçlı fonksiyonel özellikleri olan masanızda, çanta ve benzeri eşyalarınızı asacak askı kolları yapabilir, hatta devamında hemen altına ufak bir çekmece dahi ekleyebilirsiniz. Sizler için paylaştığım görselden yola çıkarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın