Gardrop aksesuarları

Giysileriniz ve aksesuarlarınızı, Gardrop içerisinde en düzgün şekilde muhafaza edebileceğiniz ve her birini, ayrı ayrı bölmelerde düzen içerisinde tutabileceğiniz aksesuarlar ile, gardrop içi dekorasyonuna ne dersiniz? Gardrobunuzu ihtiyacınız olduğu şekilde dekore edebileceğiniz gardrop aksesuarları, ihtiyacınız olan objeye göre değişebilir. Örneğin gardrop içerisinde ayakkabı muhafaza edecekseniz, ayakkabıları koyabileceğiniz renkli kutular yada ayakkabı askıları kullanabilirsiniz.

Gardrop aksesuarları

Çekmece yerine, monte edilebilir demir ayakkabı askıları gardrop içerisinde oldukça hoş duruyor. Devamın da pantolon askıları için bir bölüm ayrılabilir. Kemerler için kemerlik çekmeceleri eklenebilir. Hemen yan kısmına gelecek  şekilde gömlek askıları ve yine gömlek askılarına yakın biçimde kravat askıları ile detaylı bir düzen oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Trikolarınız içinde katlayıp yerleştirebileceğiniz raflar ekleyebilirsiniz.

gardrop-aksesuarlari-kemerlik-ve-pantolonluk-cekmecesi-rayli-sistem-zeol

Giysilerinizin modeline ve kullandığınız sıklık ölçüsüne göre, gardrobunuzu biçimlendirebilir ve bu şekilde pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Ne giysem diye saatlerce dolabınızı karıştırmadan, dilediğiniz her giysinizin rahatlıkla bulabileceğiniz bir bölmesi olsun. Bu şekilde hem zamandan kazanır, hemde giysileriniz daha düzenli biçimde her an sizin için hazır olurlar.

İlk yorumu siz yapın