İlham veren Rengarenk Ev Dekorasyonları

Rengarenk ev dekorasyonları ile renklerin enerjisini evlerinizde yansıtın. Tüm negatif enerjiyi yok eden rengarenk şık ve modern eşyalar ile ev dekorasyonunda bambaşka bir tarz yaratacaksınız. Turuncu, mor, sarı ve yeşilin pozitif enerji akımı, evinizi köşe bucak saracak. Oturma odalarınızdan tutunda, salon ve banyolarınıza kadar renklerin verdiği ilhamla coşkulu bir dekorasyon içimi oluşturabilirsiniz.
Rengarenk Ev DekorasyonlarıÖrneğin yatak odası dekorasyonu için, renkli yatak başlığı ile başlayabilirsiniz. Yatak başlıkları yatak odalarında göze çarpan ilk eşyalardır. Devamını renkli bir ayak ucu berjeri ve başucunuzda renkli bölmeleri olan bir kitaplık ile devam ettirebilirsiniz. Kitaplık içerisinde kullanacağınız kitap ve aksesuarlarında, rengarenk olması göze hitaben çok şık duracaktır. Renkli askılıklar ve abajurları da unutmayalım. Renkli ipliklerle dokunmuş kilimler ile de yatak odası dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Aslında bukadarıyla sınırlı değil elbetteki, rengarenk perdelerde bu dekorasyonun en önemli parçalarından bir tanesidir. VE elbetteki Renkli yer minderleri, puflar, terlikler aklınıza gelebilecek hemen her eşya.

Rengarenk-ev-dekorasyonları-1

Ev içerisinde sınırlı kalmaksızın renklerin canlandırıcı etkisini yaz ve kış bahçelerinde de kullanabilirsiniz. Örneğin resimde görüldüğü gibi rengarenk fenerler ile süslenmiş bir ağaç ve hemen altında renkli minderler ile donatılmış bahçe kanepesi ile, mükemmel bir bahçe dekorasyonu.

Rengarenk-ev-dekorasyonları-11

Renklerin güzelliği gözlerinizi doyurduğu gibi mutfaklarda da kullanacağınız renkli eşyalar ile midenizi doyurabilirsiniz. Örneğin mor bir tencerede pişen yeşil bir fasulye gibi. Kırmızı meyve tabağında turuncu portakallar gibi.

İlk yorumu siz yapın