İtalyan Mutfak Tasarım modelleri

Ah şu İtalyanlar yemekleri kadar mutfakları da oldukça leziz görünüyor. Sizce de öyle değil mi ? Kahve ve krem renginin hakim olduğu muhteşem ahşap mutfaklar. Kim evinde böyle bir mutfağa hayır diyebilir ki.

Doğal malzemesiyle sağlık açısından dost olan bu mutfak tasarımları bir o kadar da şık ve coşkulu görünüme sahiptir. İtalyanlar da nesillerdir değişmeyen malzemenin yanı sıra o enfes lezzetlerde bu nefis mutfaklardan çıkıyor. Sizlerde mutfaklarınız da böylesi muhteşem İtalyan havasını yaşatmak istemez misiniz ?

Sizler için hazırladığım bir kaç görselin sizi alıp İtalyanın enfes restoranlarına taşıyacağından eminim. Kahve rengini hemen hemen herkes sever diye düşünüyorum. İtalyan mutfak modelinin başlıca renklerinden biridir koyu ve açık kahveler. Krem ve bal renkleri de devamında birbirini takip ediyor. Genelde açık raflı, askı raflı ve  mutfak ortasında olacak şekilde kullanılan tezgahların yanı sıra,  2014 yılında tasarımın biraz daha dışına çıkılmış görünüyor. İtalyan modelini klasik Türk mutfağı modeliyle kaynaştırıp daha zengin ve kullanışlı hale getiren tasarımcılar, bu yeni ve modern tasarımların oldukça  rağbet gördüğü kanısında. Nede olsa alışkanlıkların dan kolay vazgeçemeyen Türk hanımlarının mutfak dekorasyonunda da aynı inatçılığı gösterdiğinden eminsinizdir.  Gözlerinize İtalyan ziyafeti çekmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Gelin bu alışılmışlık ve yeniliğin karışımı olan yeni İtalyan mutfak dekorasyonlarını, klasik Türk mutfak modelleriyle  birleşen modern ve coşkulu görsellerini birlikte inceleyelim.

You must be logged in to post a comment