Kanepe Renk Kombinleri

Canlı renklerin ışıltısı, son yıllarda renk kombinleri ile mükemmel dekorasyon biçimlerine dönüşüyor. Mavi, hardal, tukuaz, yeşil, mürdüm gibi renklerin bir araya getirilmesiyle,doğal ve göz kamaştıran renk kombinleri oluşturuluyor.  Salon dekorasyonunda öncelikli  değişen eşya kanepeler olduğundan, bu renk kombinlerini en iyi şekilde ve kolaylıkla kanepeler üzerinde uygulayabilirsiniz.

mavi-kanepe1

Örneğin turkuaz bir oturuma gurubunun, üzerinde kullanılan minderleri, çeşitli renkler ile kombine edebilirsiniz. Turkuaz bir kanepe üzerine serpilmiş, hardal, yeşil ve kırmızı minderler oldukça şık ve modern bir görünüm oluşturacaktır.

renkli-kanepe

Daha karmaşık fakat bir o kadar da zevkli bir tarz daha yaratmak adına, çok güzel fikirleri sizlere görseller ile sunmaktan zevk duyuyorum. Resimde görüldüğü gibi birbirinden farklı renklerde,  kanepe ve koltukların bir araya gelmesiyle çok trend ve şık bir salon dekorasyonu yapabilirsiniz. Hatta bu rengarenk kombineyi, yine devamında renkli minderler ve diğer renkli objeler ile de daha canlı hale getirebilirsiniz.

kanepe-renkleri

Kanepelerde renk kombinleri birbirini tamamlayan değil, aksine birbirine zıt renklerin bir arada tutulmasıyla da çok hoş ve modern bir tarz oluşturuyor.

hoby-uclu-renkli-kanepe-modelleri

Sizlere daha renkli ve canlı fikirler vermek adına paylaştığımız görseller bağlı kalmayın. Kendi tarzınızı ve renk kombinlerinizi oluşturabilir. Kanepelerinizde rengarenk bir şölen yaratabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın