Koltuk renkleri En renkliler burada !

Renk renk, desen desen, koltuk renkleri, en renkliler burada. Salon dekorasyonu yaparken öncelikli tercihiniz modelden önce elbetteki renk seçeneğidir. Doğru renge karar verip, işi uygulamaya bırakırsınız. Fakat doğru renge karar vermek pek de kolay olmayabilir.

2014-2015-Yeni-İstikbal-Koltuk-Takımları-Sarı-ve-Yeşil-renkli-3lü-Koltukları-Renkli-yastıkları-ve-Yeşil-renkli-berjer-modelleri

Sizlere renklerin bir biri ile olan uyum ve ahengini, bir kaç görselle paylaşmak istiyorum. Genellikle iki renk kombinesi tercih ediliyor olsada, benim tercihim birden fazla rengin bir biri ile uyumu, çok hoş desenlerle mükemmel bir kombinasyon oluşturabilir.

Yeşil-Berjer-Çiçekli-Koltuklar-Modern-Ve-Şık

Devamında renk renk koltuklar, berjerler ve  köşe takımları ile şık ve Canlı bir dekorasyon biçimi elde edebilirsiniz. Bir tavsiye daha vermek istiyorum ki, yeni bir koltuk ihtiyacınız yoksa şayet, mevcuttaki koltuklarınıza uygun ve yakın renklerde minderler ile renk kombinleri yapabilirsiniz.

renkli koltuk takımı modelleri

Koltuğunuzun modeli değişsin istemiyorsanız şayet, daha uygun bütçelerle koltuklarınızı dilediğiniz renk ve desende kumaşlar ile kaplatabilir,  yepyeni  bir tasarım elde edebilirsiniz. Örneğin kumaş bir koltuk takımınız varsa ve değiştirmek istiyorsanız, koltuğunuzun iskelet modeli sevdiğiniz bir model ise, kumaş yada deri malzeme ile tekrar kaplatabilir ve koltuk modelinizi kaybetmeden yenilemiş olursunuz.

kirmizi-renk-koltuk-takimi-tv-koltugu-turuncu-hali-modern-duvar-tablosu

Koltuk Renkleri Yaşam alanlarınızda canlı ve göz alıcı bir atmosfer yaratmak ve devamlılığını sağlamak istiyorsanız, elbetteki göz önünde en çok bulunan eşyalarınızı, yani koltuklarınızı renklendirmelisiniz. Yeşil, mavi,sarı, turkuaz gibi enerjisi yüksek renkler, yaşam alanlarınızda dinamik bir atmosfer yaratacaktır.

doruk-renkli-krem-koltuk-takimi

Renkli koltuk dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken bir hususta var ki, yaşam alanlarınız duvar boyası elbetteki, seçeceğiniz renkli koltuklar ile hangi duvar boyasını kullanmalıyım, yada duvar boyama uygun renklerde koltuk takımı için hangi renkleri tercih etmeliyim diye düşüncelere kapılabilirsiniz. Bu nedenle size yardımcı olacak ve yeni fikirler edinebileceğiniz geniş bir fotoğraf arşivi paylaştım. Görsellerde ki fotoğrafları birebir benimsemeseniz de, Çok farklı ve canlı fikirler edineceğiniz den eminim.

Koltuk renkleri fotoğraf galerimiz

Farklı  koltuk renkleri ile yaşam alanlarınıza artı değerler katın.

İlk yorumu siz yapın