Kruvaze Perde Modelleri

Ev dekorasyonu’nun olmazsa olmazı Kruvaze Perde Modelleri, geçmişten günümüze değişerek bir çok model ve desenle hala üretimde. Modası hiç kaybolmayacak olan binlerce çeşit perde dekorasyonu, evlerinizin de en büyük ihtiyacı.

Son yıllarda tasarlanan stor ve mekanizma modellerinin yanı sıra eski moda kruvaze perde, nedense daha çok tercih ediliyor. Kruvaze modeli iki ayrı uzun kanat halindeki perdelerin, sağa ve sola ayrılmasıyla oluşan bir modeldir. Dilerseniz sizlerde farklı modeller vererek, iki perdeyi birbirinden ayırabilirsiniz.

en-iyi-kruvaze-perde-modelleri-2015-2016-2017

Kruvaze Perde Modelleri fotoğraf galerisi

Oturma odanıza uygun renklerde kruvaze modeli perde diktirebilir ve bunu daha bir çok aksesuarla kombine edebilirsiniz. Örneğin Kruvaze perde içine stor bir güneşlik seçilebilir hatta güneşliğin alt kısmına saçaklı boncuk yada püskül takabilir, bu şekilde çok şık bir kombinasyon yapabilirsiniz. Genellikle ince saydam renklerde, organze yada saten gibi kumaşların kullanıldığı kruvaze perdeler,  bu yıl örgü modellerle gözleri üzerine çekiyor.
beyaz kanatlı perde modelleri
Oturma odası ve yatak odası için çok uygun bir model olmasının yanı sıra, çokta kullanışlı bir perde modelidir. Salon dekorasyonunda normal tül ve perdelerden çok daha şık duracağından eminim. Sizlerde dilerseniz örgü yada organze gibi malzemeler den diktirebilir ve farklı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Tüm renklerde püskül ve boncuk bulmanız mümkün, Hatta çok renkli bir odanız varsa evde bulunan boncuklarla da kendi aksesuarlarınızı dahi yapabilirsiniz. Sizler için araştırdığım birkaç perde ve aksesuar modelini görmenizi tavsiye ederim. Bu fikirler çok hoşunuza gidecek. 2015 ve 2016 yılı özel tasarımlar mevcut.
Mekanizmalı kruvaze perde modelelri

1 Comment

  • Cevapla Ekim 18, 2015

    Hasan bilge

    karıma süpriz yapacağım bunun için perdeler arasında kruvaze olanı tercih ettim peki en iyisi hangisidir sayın site yöneticisi ? birde fiyat bilgileriyle beraber bir mail atar mısınız teşekkürler iyi çalışmalar.

Leave a Reply