Küçük Banyo Dekorasyonları

Banyolarımızda genellikle hepimiz sadelikten yana oluruz. Küvet,klozet,lavabo,banyo dolabı ve ayna. Bunun dışında o kadar çok aksesuar var ki bir banyoyu şık ve modern hale getirecek, binlerce birbirinden şık ve hayatımızı kolaylaştıracak aksesuarlar.

Bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizler için hazırladığım görselleri görmeden aksesuar alışverişine çıkmamanızı tavsiye ederim. Öncelikle günlük hayatımızda sıkça kullandığımız diş fırçası, sabun ve benzeri aksesuarlarımız dan başlayabiliriz. Bunlar banyolarımızda olmazsa olmaz ihtiyaçlarımızın başında geliyor.

Yalnız bu ihtiyaçlarımızı şık ve modern modellerle daha güzel bir hale getirebiliriz.Bambu desenli, Doğal taş oymalarıyla yapılmış aksesuarlar, yada rengarenk plastik ve cam kaplamalı modellerden, yada farklı renk ve desnlerle kaplanmış deri modellerle zevkinize en uygun olanı seçebilir ve devamında, aynı renkleri tamamlayan diğer aksesuarlarla banyolarınızı dekore edebilirsiniz. Banyo sepetleri, temizleme fırçaları, hatta banyo askıları dahil bir çok banyo aksesuarı çeşitli renk ve modellerle banyolarımızı zenginleştiriyor.

küçük banyo dekorasyonları

Bununla birlikte birde banyo aydınlatmaları var elbetteki, tavan ışıkları, ayna arkası ışıkları hatta kokulu mumlar. Ne denebilirki, kullandığımız banyo bornozlarını dahi kapı arkası askılarına rengarenk asabilir, banyo halısı ve renkli klozet kapaklarıyla dahi çok şık ve trend bir dekor elde edebilirsiniz. Daha örnek vermek gerekirse banyo aksesuarları için söylenecek çok fazla şey var. Bunlardan temel ihtiyaçlarımız olanları sizler için sıraladım ve görmenizi istediğim birkaç, aksesuar görselini bir araya getirdim.Özellikle çeşitli desen ve renklerle dekore edilmiş sabun kutularını mutlaka görmenizi istiyorum.

2015 küçük banyo modelleri

Comments are closed.