Lazzoni yatak odası takımları

Lazzoni yatak odası takımları, Devrimci mobilya niteliği ile en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Renk ve model uyumunun ön planda olduğu harika tasarımlar,  oldukça dikkat çekiyor. Özellikle yatak başlığı modellerinin, modern ve sıra dışı bir ahenge sahip olması, mobilyanın bütünlüğünü dahada şık bir hale getiriyor.

lazzoni-yatak-odasi-takimlari-2015-2016

Uyum ve kalitenin bir bütünlük halinde kullanıcıya kusursuz sunulması, Lazzoni markasına güvenin devamlılığını sağlamaktadır. Lazzoni mobiya tercihi son yıllarda yatak odası takımlarında , diğer mobilyalara oranla oldukça fazlalık göstermiştir.

lazzoni-beyaz-yatak-odasi-cesitleri

Yatak başı ve traversimi aynı kumaştan üretildiği bu model, farklı kullanım şekilleri, renk ve seçenekleriyle modern yaşam alanlarına doygunluk sunuyor. Yatak başındaki dikdörtgen formlar, yatağı hareketlendiren bir detay olarak gözümüze çarpıyor.

Aynı zamanda, Sade ve şık görünümlü bu yatak modeli, tamamı ahşap ya da kumaş olarak üretilebiliyor. Evlerinizdeki sadeliği yatak odalarında da sürdürmeyi tercih eden misafirleriniz için en özel modellerden bir kaçıdır. Yatak odalarından sonra koltuk takımı modelleri için bu sayfamızı ziyaret ediniz. http://moddadekor.com/lazzoni-koltuk-takimlari/

Piramit formundaki yatak başı ve yatak başına uygun deri veya kumaş seçenekleri, yatak odalarında klasik ve modern tarzı birleştiriyor. Özgün bir tasarımı olan piramit yataklar, güzel uykulardan güne dinamik olarak uyanmanızı sağlayacaktır.

İlk yorumu siz yapın