Lila Mutfak Dolapları Modelleri

Açık ve tatlı tonları hemen herkes sever diye düşünüyorum. Özellikle evlerin kalbi olan mutfaklarda açık renkler çok daha aydınlık ve ferah duruyor. Bu renklerden en güzeli olan Lila rengini, Lila mutfak dolapları modelleri ile sizlere dahada bir sevdirmek istedim. Lila renginin açıklı koyulu tonları ile mutfak dolaplarınızda mükemmel kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Örneğin koyu renkte mor bir tezgah ile açık lila renklerinde mutfak dolapları, çok hoş ve şık bir kombinasyon oluşturacaktır. Bunun yanı sıra lila’nın biraz daha pembeye yakın tonuyla beyaz renk kullanılarak kombine edilen mutfak dolapları da, oldukça çiçeksi ve sıcak duruyor.

Aslında açık söylemek gerekir ki lila renginin diğer tüm renklerin, açık tonuyla neredeyse hepsiyle uyum sağlayabilecek bir duruşu var. Yinede beyaz ile lila rengi kadar mükemmel bir uyum sanırım diğer hiçbir renkle kıyaslanamaycak kadar güzel. Yinede benim fikrimi soracak olursanız, Lila ile beyaz yada pembe rengi aralarda aksesuar olarak ta yeşil ve mor renkleri tavsiye ediyorum. Sizlere daha iyi fikir vermek adına bu renklerin hep bir arada kullanıldığı en güzel görselleri bir araya getirdim. Buyurun yakından inceleyelim.

lila mutfak dolabı modelleri

Lila mutfak dolapları , düz kapak tasarımlarından sıkılmış olmalısınız bu yüzden kapaklarda desenleri olan modelleri ön plana çıkardık. Ayrıca pembe ve beyaz renk ile oluşturulmuş şahane mutfak dolabını da bu konuya eklemek istedim. Aşağıda yer alan tasarım renk kombini oldukça iyi görünüyor  buzlu cam ile 2 tane üstten açılır kapaklara yer verilmiş sıradan davlumbazlar yerine daha kuvvetli çekişi olan aynı zamanda led aydınlatma  ürün kullanılmıştır. Hemen buz dolabı yanın da yer alan uzun dolap yukarıya doğru sürgülü açılabilmektedir , bunu daha önce görmüş olabilirsiniz ama çok sık kullanılan bir özellik değil fakat çok kullanışlı.

lila mutfak dolapları

lila mutfak dolapları fotoğraf galerimizi inceleyerek  fikir alabilirsiniz.

Daha farklı renk ve desen seçeneklerine sahip mutfak dolabı modellerini özel kategorimiz de görebilirsiniz bunun için tek yapmanız  mutfak modellerini tıklamak. Her gün güncel ve özgün ürün incelemeleri sunan sitemiz de evinizin birçok ihtiyacını giderebilecek öneri ve fikirlere ulaşabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın