lüks mutfak modelleri

Konforu ve estetiği bir arada yaşamayı sevenlerin tercihi olan lüks mutfak modelleri, Benzersiz tasarım ve modern teknoloji ile yaşam alanlarınızda eşsiz bir yer kaplıyor. Sıra dışı evlerde kusursuzluğu amaç edinenlerin tercihi olan lüks mutfaklar, Renk ve model farklılıklarıyla, yemek pişirme ve yemek yeme keyfini adeta bir hobiye çeviriyor. Peki lüks ve kusursuz bir mutfak sahibi olmak için neler yapmalı, nasıl bir dekorasyon biçimi uygulanmalı, bu hususta size bir kaç fikir vereceğim.

kırmızı dolap kapaklı mutfak modelleri

Öncelikle lüks bir mutfak dekorasyonu için doğru renk ve model seçimi önemlidir. Mutfağınızın nasıl bir renge sahip olacağı konusunda iyice düşünmeli, karar verdiğinizde, seçtiğiniz renk ile uyum halinde olacak eşya ve objelerinde rengini belirlemelisiniz. Benim fikrimi soracak olursanız,  beyaz ve ağaç renklerini tercih ediyorum. Kahve tonunun en naif ve ruhu rahatlatan bir renk olduğunu hemen her kez az çok bilir. Beyaz yada krem tonları ise gözleri yormaz, temizlik ve ferahlık hissi uyandırır. Bu renkler çoğunlukla doğallığı simgelediğinden, lüks mutfaklarınız da aynı zamanda doğal bir atmosfer oluşacaktır.

beyaz renk ağırlıklı büyük mutfaklar

Mutfak dolaplarınızı ağaç görünümünde kahve rengi mobilyalar ile yaptırabilir, aralarında açık krem renkleri ve biraz daha hareketlendirmek için siyah yada gri tonlamalar kullanabilirsiniz. Ayrıca Kullanacağınız ankastrenizin beyaz yada siyah olması, bu dekorasyon biçimi için önemli hususlardan bir tanesidir. Siyah yada gri tonlarda olması çok daha uyumlu olacaktır.

en yeni mutfaklar

Mutfak dekorasyonunuza devam ederken, öte yandan zeminlerde ve duvarlarda kullanacağınız fayans modellerini de belirlemeniz gerekir. Zira mutfak dolaplarınızla uyum halinde bir fayans seçimi, lüks mutfağınızı daha doygun bir hale getirecektir. Bunun yanı sıra duvarlar için doğal taşlarda kullanılabilir.

siyah beyaz mutfak çeşitleri

Lüks bir mutfakta olması gereken objelerden bir çoğuda, elbetteki aksesuarlardır. Örneğin tavan aydınlatmaları, çeşitli saksı çiçekleri ve elbetteki ortamı yumuşatacak tablolar. Bunların haricinde sizin zevklerinize daha uygun farklı aksesuarlar varsa da, elbetteki kullanabilirsiniz.

çok büyük mutfak modelleri

Işıl ışıl bir mutfak, gözleri kamaştıran bir düzen ve elbetteki kusursuz bir dekorasyon biçimi. Tüm ekipmanları bir araya getirerek tarzınızı yansıtacak en lüks mutfak dekorasyonunu yapabilir, ve bu mutfaklarda konuklarınıza zevkle yemek pişirebilirsiniz. Sizlere daha aydınlatıcı ve ayrıntılı fikirler vermek adına, paylaştığım görsellerden faydalanabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın