modalife mobilya koltuk takımı

Konumuz da koltuk takımı modelleri hakkında bilgi sunmadan önce neden Modalife mobilyayı tercih etmeliyim sorusunu yanıtlayalım.

Öncelikle Modalife mağazalarında , showroomların da gördüğünüz tüm ürün ve aksesuarları kendi bünyelerinde üretiyorlar yani tamamen kendine özgü bir mobilya firmasıdır. Aslında kendi üretip kendi satışını yapan şubelere sahip nadir firmalardan biri de diyebiliriz. Yine modalife teslimat olarak kendi lojistik depolarını kullanır ekibi de kendine ait. Ürünler için direk üretici firmadan teslimat yapılıyor bu da demek oluyor ki bayii, bölge bayii yada toptancı arada yoktur böylelikle üretimden teslimat daha uygun fiyatlar demek.

modalife mobilya

1 Truva koltuk takımı 

Ürün detayları ve fiyat bilgisi ; 1.990 TL

Modern Truva Koltuk Takımı Modalife Mobilya kalite güvencesiyle sizlerle buluşuyor. Takımı dilerseniz parçalar halinde tek tek satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamında sağlığa zarar vermeyen kansorejen madde içermeyen sünger kullanılmaktadır. Kolay temizlenebilen ve yumuşak dokulu kumaşlarla ürünlerimiz kaplanmaktadır. Tasarımında deri barındıran ürünlerimizdeki deriler tamamiyle anti kanserojen ve kolay temizlenebilir özelliktedir. Koltuklarımız konforu evlerinizde daha fazla yaşamanız düşünülerek üretilmiştir. Evlerinizde temizliği kolaylaştırmak için koltuk ayaklarında ergonometri gözetilmiştir. Kanepelerde kaliteli ucuzluğun adresi Modalife Mobilya olmaya devam ediyor…

turuva-modalife-koltuk-takimi-modelleri-2015-2016

2 Paris Koltuk Takımı Mavi

Paris Koltuk Takımı  daha modern çizgilere sahiptir. Koltuk takımları 3+3+1+1 modüllerden meydana gelmiştir. Özel üretilmiş kendine has tuşesi ile çok yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahiptir. Ürün takım fiyatı 2.990 TL

sahra-kanepe-modelleri-modalife-mobilya

Koltuk takımlarımız tüm TSE ve kalite güvence belgelerine sahiptir. Ürünlerimiz konforunuz için dizayn edildikleri gibi bütçeniz için de son derece ekonomik olarak hazırlanmışlardır. Oturma grubu modelleri renklerine göre ayrı ayrı girilmiştir. İstediğiniz ürün modelini sitemizin sol üst kısmındaki arama butonuyla aratarak, tüm renkleriyle incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Modalife mobilyaya Telefon 1 : 0 312 527 13 40 – 41 – 42 numaralardan ulaşarak mağazalar için ve ürünler için bilgi alabilirsiniz. En yeni kanepeleri üreten bu firma piyasa da ki birçok farklı üreticiden daha uygun fiyata siz kullanıcılara hizmet veriyor.

 

İlk yorumu siz yapın