Müstakil Loft Daire Modeli

Müstakil Loft daire modeli, dekorasyon dünyasına yabancı ülkelerin ev kiralarındaki acımasız ekonomisi sayesinde girmiştir. Ev kiraları çok yüksek olduğundan, insanlar kullanılmayan eski depo, atölte, prafabrik ve terk edilmiş küçük fabrikaları dekore ederek yaşam alanları oluşturmaya başlamıştır. Bu dekorasyon sayesinde günümüze gelen manzara, çok daha etkileyici ve bir sanatsal tasarım halini almıştır. Bu sanatsal tasarımların bir parçasını  inşa eden ( Pb Elemental Design ) tarafından tasarlanan yapının görsellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.
Loft Daire

Genellikle depo, atölye yada terk edilmiş küçük fabrika tarzı alanların değerlendirilmesiyle, loft daireler meydana gelirken,  Bunun yan ısıra loft bir bina inşa ederek, iç dekorasyonu oldukça mükemmel hazırlayan tasarımcıları takdir etmemek mümkün değil doğrusu.

Loft-daire-modelleriGeorgetown-Lofts-03 (11)

Zeminle tavan arasındaki uzun mesafede yapılacak öyle çok dekorasyon biçimi var ki, bunları ne kelimelerle nede görsellerle yeteri kadar anlatmamız mümkün olamayacaktır.

Loft-daire-modelleriGeorgetown-Lofts-03 (10)

Bunun yanı sıra dar ve uzun bir alanı loft daireye çevirirken, alan içerisinde asma katları yapılarak ikinci ve hatta üçüncü odalar meydana getirilebiliyor.

Loft-daire-modelleriGeorgetown-Lofts-03 (3)

Devamında aynı şekilde küçük ama çok kullanışlı bir banyo, yemek odası hatta çalışma odası dahi, loft daireler içerisinde uygulanabilecek alanlardır. Dairenin küçük olması farketmeksizin yapılan alanlarda, kullanım rahatlığına dikkat edin. Önemli olan husus loft dairenin metrekaresi değil, ihtiyacınız olan alanların kullanılabilir rahatlığıdır.

İlk yorumu siz yapın