Osmanlı Deseni Salon Perdeleri

Kaliteli ve şık bir görünüm için daima en trend modelleri takip ederiz. Oysaki perdelerde Osmanlı deseni adeta bir sanat eseridir. Salonlarınızda yarattığı atmosferi bir müzeyi gezermiş gibi hissedebilirsiniz.

Dekorasyon çalışmalarında genelde en çok değişikliğe uğrayan grup perde modelleridir. Bu yüzden iyi bir seçim yapmakta önemlidir. Her yıl yeni desen ve tasarımların üretildiği aşikar. Uzun süreli kullanabileceğiniz bir model seçimi yapmak sizi artı masraftan da kurtaracaktır. Örneğin hiç modası geçmeyen desenler vardır ki bunlardan bir kaç modeli araştırıp sizler için hazırladım.

Osmanlı deseni dediğimiz birbirine uyumlu, koyu ve açık kahve renklerinin ve altın yaldızların yoğunlukla hakim olduğu, tasarımlar zamana sürekli meydan okuyor. Hangi yılda olursanız olun, Osmanlı deseni olan bir perdenin modası asla geçmeyecektir. Yalnızca perde demekte yeterli değil elbette. Osmanlı desenli yaldızlı bir perdenin muhteşem görünümünü tamamlayacak aynı desende tüller de salonlarınıza şıklığı ve ışıltıyı getirecektir. Modası hiç bir zaman geçmeyen bu kendine özgü desenler perdeleriniz de zarafet ve asaleti tümüyle yansıtacaktır. Mobilyalarda altın yaldızın çok moda olduğunu hepimiz biliyor ve beğeniyoruz. Perdelerde de son zamanlarda bu ışıltının hakim olduğu, Osmanlı desenleri oldukça rağbet görüyor. Koyu renklerin fazlaca olmasının yanı sıra; daha açık ve ışıltılı renklerde bu yıl bu modellerde çokça hakim. Sizlerde bu şıklığı ve asaleti evlerinize taşıyabilir ve mobilyalarınızı da dilerseniz aynı tarzda dekore edebilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın