Pencereye takılan perde modelleri

Pencereye takılan perde modelleri, Kornişe takılan görüntüsünün aksine, çok daha hoş ve modern bir duruş sergiliyor. Tasarımın renklenmesi, boyut değiştirmesi, dekorasyon modasında en çok perdeleri etkiliyor diyebiliriz. Birbirinden şık modellerin desen ve renginden ziyade, camdaki duruşu ve aksesuarları bir hayli önemli bir husus.

Pencereye takılan perde modelleri

Korniş kullanmada bir çok sıkıntı söz konusu iken, cama uygulanan perde askıları çok daha az yorucu ve zarif bir görüntü sergiliyor. Bunun yanı sıra tavandan sarkan kısmın harcadığı kumaş ve kapattığı alanı hesaplayanlar içinse, ayrı bir durum söz konusu. Her iki uygulamada aslında çok hoş ve uzun ömürlüdür diyebilirim. Lakin moda her zaman bir adım öndedir. Bu nedenle pencereye takılan perdeler, çok daha şık ve sade olduğu gibi, son zamanlarda çokca tercih ediliyor.

Pencereye takılan perde modelleri

Sizlerde geniş camlı bir yaşam alanına sahipseniz, pencerelerinizi duvardan duvara değilde, camı kapatacak şekilde uygulanan perde modellerini seçebilirsiniz. Büyük camlı alanlarda uygulanan bu perde tasarımı, oldukça modern ve daha kullanışlı oluyor.

İlk yorumu siz yapın