Salon asma tavan modelleri

Salon dekorasyonunda hemen her köşe en modern şekilde dekore edilebilir özelliğe sahiptir. Salonlarınızı en iyi şekilde dekore ederken atladığınız önemli bir husus var ki,  oda salon asma tavan modelleri. Sizlere özenle seçtiğim bir kaç görselle harika fikirler vermek istiyorum.

Salon asma tavan modelleri

 

Asma tavan modellerinde bir çok uygulamayı çeşitli ışıklandırmalar ile birlikte kullanmanız mümkün. Örneğin ahşap kalas görünümlü asma tavan şeritleri ile doğal bir tavan çalışması yapabilir, şerit aralarına loş spot ışıklandırmalar koyabilirsiniz. Bu tarz bir modeli, yazlık evlerinizde çok daha uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Salon asma tavan modelleri

Bunun yanı sıra doğallıktan ziyade, Şıklığa çok daha fazla önem verenler için yeni nesil asma tavan modelleri’ni incelemenizde fayda var diye düşünüyorum. Beyaz mercan sedefli boyama tekniği ile, modern ışıltılı avizeler kullanılarak dekore edilen asma tavanlar, solanlara çok yakışıyor. Sizlerde tarzınıza en uygun olan model ve renkte asma tavan uygulaması yapabilirsiniz. Yada hayal ettiğiniz bir modeli iç dekorasyon firmaları ve mimar desteği ile, modern ve farklı tasarımlarla oluşturabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın