Verdi perde modelleri

Verdi Home, ev tekstili firmalarının perdede en öncü markalarından bir tanesidir. Sizlere verdi perde modelleri  koleksiyonundan, en nadide görselleri tanıtmak istiyorum. Yeni yıla yeni dekorasyon biçimi ve yeni eşyalar ile girmek isteyenlere, evlerin en gözde objeleri olan perdelerden başlamalarını tavsiye ederim. Perdeler evlerinizin ana teması, en göz alıcı eşyalarıdır.

verdi-perde-modelleri-2015-2016 (5)

Kalite ve şıklığı bir arada uygun bütçelerle, sizi sarsmayacak ve aynı zamanda şıklığı ile memnun edecek ürünler için, öncelikli tercihiniz Verdi Home mağazası olsun. Verdi perdeler  yenilikçi tasarımı ve kalitedeki hassasiyeti ile, sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler sunuyor.

verdi-perde-modelleri-2015-2016 (3)

Zengin model ve renk arşivi ile dilediğiniz tüm perde modelleri rahatlıkla yaptırabilir ve kusursuz olarak yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Bir çok yeni model ve tasarımın hemen her renk, desen ve kumaş tercihini kendiniz yapabilir, güvenli bir şekilde verdi perde ekipmanları tarafından evlerinizde montajınızı yaptırabilirsiniz.

verdi-perde-modelleri-2015-2016 (9)

Sizler için en eşsiz modellerin görsellerini paylaşmış olsam da, bu görsellerle sınırlı kalmayın. Verdi perde koleksiyonu paylaştığımız görsellerden çok daha zengin bir arşive sahiptir. Bu arşivi yakından görmeniz için sizlere güncel adres bilgisi vermekten mutluluk duyarız.

Firma iletişim bilgileri ; Verdi perde modelleri

Yukarı Dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. Eser Sok. No:2A Ümraniye / İSTANBUL Telefon : 444 7 134 Fax : (0)216 313 55 85

Verdi perde modelleri

İlk yorumu siz yapın