Vestiyer Modelleri

Evin bir çok kalabalığını toparlayan vestiyerler, evin yapısına ve genişliğine göre farklı farklıdır. Bir eve girdiğinizde göze ilk çarpan mobilya vestiyerdir elbetteki. Bu yüzden Düzenli bir görünüm sağlamanın yanı sıra, evinize en uygun modeli seçmeniz gerekir.

Birbirinden şık tasarımlarıyla ve çokta kullanışlı vestiyer modelleri, sizler için hazırladığım görsellerle size pratik fikirler verecek. İşlevsellik açısından iyi bir vestiyer seçmek önemlidir, Her türlü eşya ve kalabalık için yeterli bölme olması gerekir. Evinizin ihtiyacına göre raf, askılık ve çekmece bölümlerini az yada sık tercih edebilirsiniz. Bir çok model bulmak ve yaptırmak mümkün elbette. Özellikle boy aynası olan vestiyerler, daha çok tercih ediliyor.


Sunduğumuz fotoğraf galerisi içerisinde 2015 trendine ait  aynalı vestiyer modelleri , koçtaş vestiyer modelleri , köşeli vestiyer modelleri , sürgülü vestiyer modelleri ve beyaz vestiyer modelleri bulunmaktadır. Bu doğrultu da evinizin ihtiyacına uygun olan model hakkında fikir alabilir dilerseniz koçtaş mağazasını ziyaret ederek hem yakından görmüş olur hemde zevkinize uygun ürünü satın alabilirsiniz. Fiyatlar hakkında üretici satıcı firmalar ile iletişim kurmanız gerekmekte.

Montları, ayakkabıları, şemsiye ve daha bir çok kalabalığı toparlayan vestiyerler, evinizin önemli ihtiyaçların dan birisidir. Ahşap, krom, metal ve çeşitli malzemeler den tasarlanmış bir çok model, koridor yada kapı girişinize uygun biçimde dekore edilmelidir. Evinize uygun renklerde bir vestiyer tercih edebilirsiniz, böylelikle tüm eşyalarla uyum halinde olması, yaşam alanınıza ayrıca şıklık katacaktır. Misafirleriniz kapıdan girdiklerinde gördükleri ilk şey vestiyer dir elbetteki. Bu yüzden modern ve göze hitap etmesini tercih edeceğinizden eminim.

İlk yorumu siz yapın