villa modelleri 2016

Mükemmelliği yaşam tarzı olarak benimseyen insanların, yaşadığı mükemmel villaları ve bu yaşam merkezlerinin akıllı ev sistemlerini merak edenler için paylaşıyorum. 2016 villa çeşitleri en sıra dışı evlerin, yaşamayı zevk haline getiren kusursuzluğu göz büyülüyor doğrusu. Genellikle iki yada üç kattan oluşan villa modelleri, bu yıl tek katlı ve bambaşka mimari tasarımlarla karşımıza çıktı.

gece aydınlatmalı 2016 villa modelleri

Villa denince akla elbetteki öncelikli olarak, kocaman bir havuz, geniş bir bahçe peyzaj alanı, lüks bir kapalı otopark ve daha saymakla bitmeyecek bir çok özellik geliyor. villa modelleri 2016  Bu hususta akla gelen ilk özellik havuzdur. Ve elbetteki bir villanın en önemli sosyal alanlarından bir tanesidir.  Küçük yada büyük olması yaşam alanının genişliğine ve ebeveyn sayısına göre değişebiliyor. Büyüklüğü farketmeksizin, önemli olan kullanım açısından rahatlığıdır. Villanın hemen önüne yerleştirilmiş, ev ile teması yakın fakat, cam yada duvarları ıslatamayacak kadarda uzak olmalıdır.

en iyi villa hangisi

Bunun yanı sıra hemen villanın arka kapısından, bahçeye açılan geniş bir peyzaj alanı. Hemen her Villada muhakkak vardır ve olmalıdır da. Bu yaşam alanlarında, kalabalık aile olmasanız dahi, sakin ve az sayıda bir ebeveyn olsanız da, geniş bir Villada yaşamanın keyfi bir başka olur doğrusu. Sakin yaşamayı severlerin, geniş Villalarda bahçe hobisi ile fazlaca vakit geçirdiği bilindiktir. Sizlerde bir Villada yaşama hayali kuruyorsanız şayet, yeni yılın yeni mimari çalışmalarına bir göz atabilirsiniz. Sınırsız dekorasyon fikirleri için aşağıdaki fotoğraf galerisi ilginizi çekebilir.

villa modelleri 2016

 

villa çeşitleri  etiketlenecek > http://moddadekor.com/en-luks-15-adet-villa-modelleri-ve-cesitleri/

İlk yorumu siz yapın